Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

http://www.epo.gr/Default.aspx?a_id=44338

Κυριακή (20/12)

14.30 Αχαρναϊκός - Ζάκυνθος

Διαιτητής: Μπουρμασόπουλος (Λάρισας)

Βοηθοί: Νατσιούλας (Λάρισας), Αναστασίου (Λάρισας)

4ος: Μήτση (Πειραιά)

15.00: Αγροτικός Αστέρας - Κισσαμικός

Διαιτητής: Κουλουδής (Λέσβου)

Βοηθοί: Σάββας (Σερρών), Ζιγκερίδης (Σερρών)

4ος: Σκούλας (Σερρών)

15.00: Παναιγιάλειος - Αναγέννηση Καρδίτσας

Διαιτητής: Αδαμόπουλος (Ζακύνθου)

Βοηθοί: Πήττας (Ηλείας), Σεφέρης (Κορινθίας)

4ος: Κακρίδης (Κορινθίας)

15.00: Λαμία - Πανσερραϊκός

Διαιτητής: Μαρόπουλος (Ημαθίας)

Βοηθοί: Κωστάνιος (Εύβοιας), Παπαδάκης (Ημαθίας)

4ος: Φώτης (Εύβοιας)

18.00: ΑΕΛ - Τρίκαλα

Διαιτητής: Γκράνας (Θράκης)

Βοηθοί: Έμπλιουκ (Ξάνθης), Κούλα (Ξάνθης)

4ος: Ζούγρας (Κοζάνης)

Δευτέρα (21/12)

15.00: Παναχαϊκή - Απόλλων Σμύρνης

Διαιτητής: Μπλάνας (Μεσσηνίας)

Βοηθοί: Λάμιας (Μεσσηνίας), Σερεμέτης (Μεσσηνίας)

4ος: Παναγιωτόπουλος (Αιτ/νιας)

15.00: Καλλιθέα -Ολυμπιακός Βόλου

Διαιτητής: Ανούσος (Λακωνίας)

Βοηθοί: Παλαμίδας (Λακωνίας), Νενεκούμης (Αργολίδας)

4ος: Τσαμούρης (Πειραιά)

15.00: Πανελευσινιακός - ΑΟΧ

Διαιτητής: Μιάρης (Δωδ/σου)

Βοηθοί: Παπανικολάου (Κορινθίας), Χαραλαμπόπουλος (Αρκαδίας)

4ος: Ζαραβινός (Αθηνών)

18.00: Κέρκυρα - Εργοτέλης

Διαιτητής: Φωτιάδης (Καστοριάς)

Βοηθοί: Κορτέσης (Αθηνών, Καραγιαννίδης (Αθηνών)

4ος: Καραλιόλιος (Γρεβενών)

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Παρασκευή (11/12)

18.00: Αναγέννηση Καρδίτσας - ΑΕΛ

Διαιτητής: Κ.Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)

Βοηθοί: Τίκας (Θεσπρωτίας), Θεοδώρου (Πιερίας)

4ος: Π.Συμεωνίδης (Πιερίας)

Σάββατο (12/12)

15.00: Κισσαμικός - Πανελευσινιακός

Διαιτητής:Χ. Σωτηριάδης (Λασιθίου)

Βοηθοί: Δασκαλάκης (Ηρακλείου), Λυμπερόπουλος (Αθηνών)

4ος: Σ.Μιχελής (Πειραιά)

15.00: Ζάκυνθος - Χανιά

Διαιτητής: Ν.Πουλημάς (Κέρκυρας)

Βοηθοί: Σκορδίλης (Κέρκυρας), Σπανός (Αχαΐας)4ος: Ν.Μακρυπόδης (Αχαΐας)

15.00: Ολυμπιακός Βόλου - Αγροτικός Αστέρας

Διαιτητής:Α.Σημαιάκης (Χαλκιδικής)

Βοηθοί: Κελάζογλου (Χαλκιδικής), Χριστακόγλου (Χαλκιδικής)4ος: Α.Μπουμαρσόπουλος (Λάρισας)

15.00: Πανσερραϊκός - Αχαρναϊκός

Διαιτητής: Α.Λυμπούδης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Καμπερίδης (Καβάλας), Ζήδρας (Δράμας)4ος:Κ. Κοτσάνης (Δράμας)

15.00: Εργοτέλης - Παναχαϊκή

Διαιτητής: Α.Ζαραβίνος (Αθηνών)

Βοηθοί: Φωτόπουλος (Αθηνών), Κομισοπούλου (Χανίων)4ος:Γ. Χρυσός (Χανίων)

18.00: Απόλλων Σμύρνης - Καλλιθέα

Διαιτητής:Ν. Παπαγεωργίου (Αθηνών)

Βοηθοί: Αρμακόλας (Κυκλάδων), Μπαλιάκα (Λέσβου)4ος:Χ. Ανδρονικίδης (Πειραιά)

Κυριακή (13/12)

15.00: Κέρκυρα - Παναιγιάλειος

Διαιτητής: Α.Γκάμαρης (Αθηνών)

Βοηθοί: Λιαμπότης (Αθηνών), Διαμάντης (Ηπείρου)4ος: Γ.Τάσης (Ηπείρου)

18.00: Τρίκαλα - Λαμία

Διαιτητής: Β.Παναγιωτόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας)Βοηθοί: Κολοσιώνης (Αιτωλοακαρνανίας), Καραλής (Ηπείρου)4ος: Α.Καραλιόλιος (Γρεβενών)

 

http://www.epo.gr/Default.aspx?a_id=44338

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

h

Αναλυτικά:

Σάββατο (12/12)

15.00: Hρακλής - Πανθρακικός

Διαιτητής:Σ. Μάνταλος (Καβάλας)

Βοηθοί: Β.Καραβασίλης (Καβάλας),Γ. Λάζαρης (Καβάλας)

4ος: Ε.Γρατσάνης (Τρικάλων)Γ.Μπίκας

17.15: Πλατανιάς - ΠΑΣ Γιάννινα

Διαιτητής: Μ.Λαμπρόπουλος (Ηλείας)

Βοηθοί: Τ.Πετρόπουλος (Αρκαδίας), Ν.Γεωργαράκος (Αθηνών)

4ος: Γ.Φουκάκης (Ηρακλείου) Δ.Μπέγκος

19.30: Πανιώνιος - ΑΕΚ

Διαιτητής: Δ.Στυλιαράς (Αιτωλοακαρνανίας)

Βοηθοί: Χ.Μαγιάννης (Άρτας), Κ.Χαρίσης (Γρεβενών)

4ος: Η.Σπάθας (Πειραιά)Γ.Μητροφάνης

Κυριακή (13/12)

15.00: Ολυμπιακός - Παναιτωλικός

Διαιτητής:Ι. Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Α.Γρεβένης (Χαλκιδικής), Π.Πάτρας (Μακεδονίας)

4ος: Σ.Σταθόπουλος (Δυτικής Αττικής)Σ.Φλώτσιος

17.15: Ξάνθη - Βέροια

Διαιτητής: Α.Παππάς (Αθηνών)

Βοηθοί: Ι.Τουμπακάρης (Αθηνών), Ρ.Μπούξμπαουμ (Ανατολικής Αττικής)

4ος: Θ.Σέζος (Κιλκίς)Μ.Καλαθενός

17.15: Ατρόμητος - Καλλονή

Διαιτητής:Α. Φωτιάδης (Σερρών)

Βοηθοί: Ι.Κουράκης (Ηρακλείου), Π.Κασσαβέτης (Αιτωλοακαρνανίας)

4ος: Α. Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)Ν.Χαραλαμπίδης

19.30: Παναθηναϊκός - Αστέρας Τρίπολης

Διαιτητής: Μ.Κουκουλάκης (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Μ.Καρσιώτης (Κορινθίας), Χ.Κούλα (Ξάνθης)

4ος:Ε.  Κιοτζένης (Ξάνθης)Π.Μαυρόπουλος

Δευτέρα (14/12)

19.30: Λεβαδειακός - ΠΑΟΚ

Διαιτητής:Α. Αρετόπουλος (Τρικάλων)

Βοηθοί: Ι.Δημητριάδης (Καστοριάς), Δ.Βερρής (Λέσβου)

4ος: Α.Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας)Γ.Πάνου

 

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Κυριακή (6/12)

15.00: Πανελευσινιακός – Ζάκυνθος

Διαιτητής:Ι. Κακριδής (Κορινθίας)

Βοηθοί: Δεληθοδωρής (Αθηνών), Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας)

Τέταρτος: Γκάμαρης (Αθηνών)

15.00: Κισσαμικός - Ολυμπιακός Βόλου

Διαιτητής: Σ.Κοσικίδης (Αθηνών)

Βοηθοί: Κουτσογιάννος (Αθηνών), Γαρεφαλάκης (Ηρακλείου)

Τέταρτος: Μουρτζάκης (Ηρακλείου)

15.00: Αχαρναϊκός – Τρίκαλα

Διαιτητής:Ν. Μακρυπόδης (Αχαΐας)

Βοηθοί: Μεϊντάνας, Γκαβέρας (Αχαΐας)

Τέταρτος: Ζαραβινός (Αθηνών)

15.00: Λαμία - Αναγέννηση Καρδίτσας

Διαιτητής: Γ.Γιαννουλάκης (Χανίων)

Βοηθοί: Νικολάδος (Αθηνών), Δουλγεράκης (Αν. Αττικής)

Τέταρτος: Μπουρμασόπουλος (Λάρισας)

19.00: ΑΕΛ - Κέρκυρα

Διαιτητής:Α.Ευαγγέλου (Αθηνών)

Βοηθοί: Αργυρός, Γιαννουγλίδης (Αθηνών)

Τέταρτος: Βρέσκας (Ημαθίας)

 Δευτέρα (7/12)

15.00: Χανιά – Πανσερραϊκός

Διαιτητής:Θ. Μήτση (Πειραιά)

Βοηθοί: Κοντίζας, Χαλβατζάκος (Πειραιά)

Τέταρτος: Σωτηριάδης (Λασιθίου)

15.00: Αγροτικός Αστέρας - Απόλλων Σμύρνης

Διαιτητής: Λ.Παπαργυρίου (Πιερίας)

Βοηθοί: Κύφος (Πιερίας), Εμπλιούκ (Ξάνθης)

Τέταρτος: Κουμπαράκης (Θράκης)

15.00: Καλλιθέα – Εργοτέλης

Διαιτητής:  Δ.Μανούρας (Τρικάλων)

Βοηθοί: Πολυχρονιάδης (Αν. Αττικής), Φαρμάκης (Δυτ. Αττικής)

Τέταρτος: Φώτης (Ευβοίας)

18.00: Παναχαϊκή – Παναιγιάλειος

Διαιτητής: Χ.Ανδρονικίδης (Πειραιά)

Βοηθοί: Καλαμπόκης, Αντωνόπουλος (Αιτ/νίας)

Τέταρτος: Μιχελής (Πειραιά)

 

 

 

 

 

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Τo τριήμερο 1 με 3 Δεκεμβρίου περιλαμβάνει αναμετρήσεις για τη 2η αγωνιστική των ομίλων του Κυπέλλου Ελλάδας

Στο σημαντικότερο παιχνίδι, που είναι αυτό μεταξύ Λαμίας και Ατρόμητου, ορίστηκε ο  Γιωργος Φουκάκης  από το Ηρακλειο , στον αγώνα του Πανθρακικού με τον Ολυμπιακό Βόλου θα σφυρίξει ο  Δημητρης Καραντώνης Ημαθιας το Πανιωνιος –Ζακυνθος ο Σπυρος Σταθοπουλος ,στο Μενιδι Αχαρναικος-ΠΑΣ θα βρειθει ο Βαγγέλης Κιοτζένης ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ

 ΤΡΙΤΗ (01/12)

 15.00: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

Διαιτητής: Δ.Καραντώνης (Ημαθίας) Βοηθοί:Δ. Ευθυμιάδης (Πιερίας),Ν.Καραϊσαρίδης (Πιερίας) 4ος: Θ.Σέζος (Κιλκίς) Παρατηρητής:Δ. Σαραϊδάρης (Μακεδονίας)

 15.00: ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Διαιτητής:Β. Κιοτζένης (Ξάνθης)Βοηθοί: Β.Καραβασίλης (Καβάλας), Ι.Απτόσογλου (Αθηνών)4ος: Α.Ευαγγέλου (Αθηνών)Παρατηρητής: Δ.Mπέγκος (Αργολίδας)

 17.15: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ

Διαιτητής: Σ.Σταθόπουλος (Δυτικής Αττικής)Βοηθοί: Χ.Κουρομπύλια (Δυτικής Αττικής), Β.Λάμπρου (Ανατολικής Αττικής) 4ος:Β. Κορδολαίμης (Ανατολικής Αττικής) Παρατηρητής: Γ.Λιόλιος (Λάρισας)

 17.15: ΛΑΜΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Διαιτητής:Γ. Φουκάκης (Ηρακλείου) Βοηθοί: Λ.Δημητριάδης (Μακεδονίας),Β.Κουράκης (Ηρακλείου)

4ος: Α.Τσαμούρης (Πειραιά)Παρατηρητής: Δ.Κύρκος (Θεσπρωτίας)

 19.30: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

Διαιτητής: Α,Φωτιάδης (Σερρών)Βοηθοί: Ν.Κωτούλας (Σερρών),Ρ.Μπουξμπάουμ (Ανατολικής Αττικής)

4ος: Μ.Σκουλάς (Σερρών) Παρατηρητής: Μ.Ντάκος (Ξάνθης)