Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Κυριακή (28/2)

15.00: Πανελευσινιακός - Παναιγιάλειος

Διαιτητής: Μήτση (Πειραιά)

Βοηθοί: Δεληθοδωρής (Αθηνών, Κουτσούμπου (Πειραιά)

4ος: Αντωνίου (Αθηνών)

15.00: Τρίκαλα - Παναχαϊκή

Διαιτητής: Τεβεκέλης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Νικολαΐδης, Χαδημόγλου (Μακεδονίας)

4ος: Παπαργυρίου (Πιερίας)

15.00: Απόλλων Σμύρνης - Λαμία

Διαιτητής: Φώτης (Εύβοιας)

Βοηθοί: Τζιλίρης (Πειραιά), Μπαλιάκα (Λέσβου)

4ος: Μιχελής (Πειραιά)

15.00: Πανσερραϊκός - Καλλιθέα

Διαιτητής: Βρέσκας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Βασιλόπουλος (Έβρου), Παπαδάκης (Ημαθίας)

4ος: Κουμπαράκης (Θράκης)

15.00: Ζάκυνθος - Αγροτικός Αστέρας

Διαιτητής: Κορδολαίμης (Ανατολικής Αττικής)

Βοηθοί: Σπυρόπουλος (Ανατολικής Αττικής), Λυμπερόπουλος (Αθηνών)

4ος: Μπλάνας (Μεσσηνίας)

Δευτέρα (29/2)

15.00: Αναγέννηση Καρδίτσας - Κέρκυρα

Διαιτητής: Μακρυπόδης (Αχαΐας)

Βοηθοί: Μεϊντανάς (Αχαΐας), Σπανός (Αχαΐας)

4ος: Γρατσάνης (Τρικάλων)

18.00: Κισσαμικός - Χανιά

Διαιτητής: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)

Βοηθοί: Αργυρός (Αθηνών), Γαρεφαλάκης (Ηρακλείου)

4ος: Φουκάκης (Ηρακλείου)

Αξιολόγηση Χρήστη: 3 / 5

Αστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Στην αντικατάσταση του διαιτητή  Στέλιου Φώτη, που είχε οριστεί να διευθύνει τον αγώνα της Παναχαϊκής με την Αναγέννηση Καρδίτσας, προχώρησε η ΚΕΔ η οποία όρισε στην θέση του τον Παναγιώτη  Κουλούδή. απο την Μυτιληνη

 

Ακομη αλλαξε ο  Α βοηθός στην αναμετρηση του Αρη με τον Εθνικο Αγιονερίου Συγκεκριμένα, αντί του Μάναση του Συνδέσμου Τρικάλων, χρέη α’ βοηθού θα εκτελέσει ο Γκαρέλης του Συνδέσμου Λάρισας.

Αξιολόγηση Χρήστη: 5 / 5

Αστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια Ενεργά

Παρασκευή (19/2)

15.00: Αχαρναϊκός - Απόλλων Σμύρνης

Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων)

Βοηθοί: Τζάνης (Τρικάλων), Τίκας (Καρδίτσας)

4ος: Κακρίδης (Κορινθίας)

Κυριακή (21/2)

15.00: Κέρκυρα - Πανελευσινιακός

Διαιτητής: Ζαραβίνος (Αθηνών)

Βοηθοί: Φωτόπουλος (Αθηνών), Σιδέρης (Αχαΐας)

4ος: Παπαδόπουλος (Αχαΐας)

15.00: Αγροτικός Αστέρας - Πανσερραϊκός

Διαιτητής: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)

Βοηθοί: Κελαζόγλου (Χαλκιδικής), Θοεδώρου (Πιερίας)

4ος: Παπαργυρίου (Πιερίας)

15.00: Κισσαμικός - Ζάκυνθος

Διαιτητής: Μιχελής (Πειραιά)

Βοηθοί: Τρουλίνος (Ηρακλείου), Γεωργακόπουλος (Πειραιά)

4ος: Σωτηριάδης (Λασιθίου)

18.00: ΑΕΛ - Παναιγιάλειος

Διαιτητής: Μουρτζάκης (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Νικολακάκης (Ηρακλείου), Καραγιαννίδης (Αθηνών)

4ος: Φωτιάδης (Καστοριάς)

Δευτέρα (22/2)

15.00: Παναχαϊκή - Αναγέννηση Καρδίτσας

Διαιτητής: Φώτης (Εύβοιας)

Βοηθοί: Πριόνας (Εύβοιας), Παπανικολάου (Κορινθίας)

4ος: Μανούχος (Αργολίδας)

18.00: Καλλιθέα - Τρίκαλα

Διαιτητής: Μπλάνας (Μεσσηνίας)

Βοηθοί: Λάμιας (Μεσσηνίας), Σερεμέτης (Μεσσηνίας)

4ος: Τσαμούρης (Πειραιά)

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Ο    Δημήτρης Στυλιαράς θα είναι ρέφερυ του εξ αναβολης αγωνα Λεβαδειακου-Ατρομήτου που θα γινει την Τεταρτη στις 19.30 Προκειται για μια συναντηση που ηταν να γινει στα πλαισια της 16ης αγωνιστικής Βοηθοι του θα είναι  ο Ιορδάνης Δημητριάδης (Καστοριάς) και  ο Παναγιώτης  Μεσσήνη ς(Αχαΐας).

Χρέη 4ου θα εκτελέσει ο Θανάσης Τζήλος του Συνδέσμου Λάρισας. Ενώ παρατηρητης θα είναι ο Δημητρης Μπερσής από την Αρκαδία

 

Εξαλλου τον αναβληθεντα αγωνα Εορδαικου –Κοζάνης θα σφυριξει ο Αγησίλαος Μπουμαρσόπουλος  με βοηθούς τους Χρήστο Παπαδημητρίου και Απόστολο Καρακώστα από την ΕΠΣ Λάρισας