Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά
Ο Αλέξανδρος Αρετόπουλος θα σφυριξει τον εξ αναβολής αγωνα της 25ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας ανάμεσα στον Ηρακλή και τον Ολυμπιακό την Τεταρτη στις 19.30) . Ο Τρικαλινός ρέφερι είχε οριστεί να σφυρίξει την αναμέτρηση του γηραιού με τους ερυθρόλευκους ακριβώς πριν από ένα μήνα, όμως λόγω των επεισοδίων στη Τούμπα στον ημιτελικό Κυπέλλου μεταξύ ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού η αστυνομία είχε αιτηθεί την αναβολή της αναμέτρησης. Ο Αρετόπουλος στη συνέχεια βρέθηκε στην Πορτογαλία για να σφυρίξει αγώνες της elite round του Euro 2016 U-19 και την Τετάρτη θα πάει στη Θεσσαλονίκη για να διαιτητεύσει το 11ο φετινό του ματς στη Super League. Μάλιστα θα είναι η 3η φορά που θα βρεθεί αυτή τη σεζόν στο Καυταντζόγλειο, αφού ήταν διαιτητής και στο Ηρακλής-Καλλονή 3-0 αλλά και 4ος στο Ηρακλής-Πανιώνιος 0-1, ενώ είναι η πρώτη του φορά φέτος που θα σφυρίξει σε αγώνα του Ολυμπιακού. Βοηθοί του θα είναι ο Ευθύμιος Κουρέντας (Τρικάλων) και ο Παναγιώτης Κασσαβέτης (Αιτωλοακαρνανίας). Τέταρτος διαιτητής ορίστηκε ο Ευάγγελος Κιοτζένης από την Ξάνθη. Κσι παρατηρητης ο Βασίλης Γαβριηλίδης από την Θράκη
Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά
Σάββατο (2/4) 18:30 ΑΕΛ - Καλλιθέα Διαιτητής: Παπαργυρίου (Πιερίας) Βοηθοί: Νικολαΐδης (Μακεδονίας), Σπυρόπουλος (Ανατολικής Αττικής) 4ος: Κορδολαίμης (Ανατολικής Αττικής) Κυριακή (3/4) 16:00 Πανσερραϊκός - Πανελευσινιακός Διαιτητής: Γκράνας (Θράκης) Βοηθοί: Βασιλόπουλος (Έβρου), Δημητριάδης (Θράκης) 4ος: Τεβεκέλης (Μακεδονίας) 16:00 Αναγέννηση Καρδίτσας - Χανιά Διαιτητής: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας) Βοηθοί: Πασχαλίδης (Εύβοιας), Δουλεράκης (Ανατολικής Αττικής) 4ος: Τάσης (Ηπείρου) 16:00 Παναιγιάλειος - Αγροτικός Αστέρας Διαιτητής: Αδαμόπουλος (Ζακύνθου) Βοηθοί: Βεργέτης (Αρκαδίας), Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας) 4ος: Μανούχος (Αργολίδας) 18:00 Κέρκυρα - Αχαρναϊκός Διαιτητής: Φωτιάδης (Καστοριάς) Βοηθοί: Μπετσόγλου (Κορινθίας), Θεοδώρου (Πιερίας) 4ος: Ρούσσος-Μπεκερτζής (Πρέβεζας) Δευτέρα (4/4) 18:00 Τρίκαλα - Ζάκυνθος Διαιτητής: Σφακιανάκης (Αθηνών) Βοηθοί: Κωνστάντιος (Εύβοιας), Δεληθοδωρής (Αθηνών) 4ος: Πουλημάς (Κέρκυρας)
Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Αναλυτικά

Κυριακή (20/3)

15.00: Τρίκαλα - Πανελευσινιακός

Διαιτητής: Σκουλάς (Σερρών)

Βοηθοί: Σάββας, Ζιγκερίδης (Σερρών)

4ος: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)

15.00: Αναγέννηση Καρδίτσας - Πανσερραϊκός

Διαιτητής: Σημαιάκης (Χαλκιδικής)

Βοηθοί: Αναστασίου (Λάρισας), Χριστάκογλου (Χαλκιδικής)

4ος: Μπουμαρσόπουλος (Λάρισας)

15.00: Καλλιθέα - Αχαρναϊκός

Διαιτητής: Μήτση (Πειραιά)

Βοηθοί: Κουτσουμπού (Πειραιά), Φαρμάκης (Δυτικής Αττικής)

4ος: Σταθόπουλος (Δυτικής Αττικής)

15.00: ΑΕΛ - Κισσαμικός

Διαιτητής: Κουλούδης (Λέσβου)

Βοηθοί: Κελαζόγλου (Χαλκιδικής), Θεοδώρου (Πιερίας)

4ος: Συμεωνίδης (Πιερίας)

Δευτέρα (21/3)

15.00: Κέρκυρα - Ζάκυνθος

Διαιτητής: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)

Βοηθοί: Γκαβέρας (Αχαΐας), Σπυρόπουλος (Ανατολικής Αττικής)

4ος: Μακρυπόδης (Αχαΐας)

18.00: Λαμία - Αγροτικός Αστέρας

Διαιτητής: Παπαγεωργίου (Αθηνών)

Βοηθοί: Αργυρός, Γιανουγλίδης (Αθηνών)

4ος: Φώτης (Εύβοιας)

Αξιολόγηση Χρήστη: 5 / 5

Αστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια Ενεργά

Αναλυτικά:

Σάββατο (27/2)

15.00 Καλλονή - Πλατανιάς

Διαιτητής: A.Ευαγγέλου (Αθηνών)

Βοηθοί: Ν. Γεωργαράκος (Αθηνών), Β.Καμπούρης (Εύβοιας)

4ος: Γ.Κύζας (Δράμας)Γ.Μπίκας

17.15 Παναιτωλικός - Ξάνθη

Διαιτητής: Α.Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας)

Βοηθοί: Ι.Τουμπακάρης (Αθηνών), Α.Δίπλαρης (Καρδίτσας)

4ος: Γ.Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)Γ.Μαζαράκης

19.30 ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης

Διαιτητής: Α.Αρετόπουλος (Τρικάλων)

Βοηθοί: Ε.Κουρεντάς, Θ.Νταλούκας (Τρικάλων)

4ος:Δ. Καραντώνης (Ημαθίας)Γ.Λιόλιος

Κυριακή (28/2)

15.00 Ολυμπιακός - Βέροια

Διαιτητής: Α.Βάτσιος (Δυτικής Αττικής)

Βοηθοί:Γ. Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου), Δ.Βέρρης (Λέσβου)

4ος: Θ.Γιάχος (Χίου)Δ.Σαραιδάρης

17.15 Πανθρακικός - ΠΑΣ Γιάννινα

Διαιτητής:Α. Παπαπέτρου (Αθηνών)

Βοηθοί:χ. Κούλα (Ξάνθης), Δ.Ζησιμόπουλος (Πειραιά)

4ος: Μ.Σκουλάς  (Σερρών)

17.15 Πανιώνιος - Λεβαδειακός

Διαιτητής: Ι.Δελφάκης (Αρκαδίας)

Βοηθοί: λ.Δημητριάδης (Μακεδονίας),Ι. Κουράκης (Ηρακλείου)

4ος: Α.Τσαμούρης (Πειραιά)Ι.Σπυρόπουλος

19.30 ΑΕΚ - Παναθηναϊκός

Διαιτητής:Μ. Κουκουλάκης (Ηρακλείου)

Βοηθοί:Χ. Μπαλτάς (Αχαΐας), Χ.Κουρομπύλια (Δυτικής Αττικής)

4ος:Μ. Λαμπρόπουλος (Ηλείας)Δ.Καλύβας

Δευτέρα (29/2)

19.30 Ατρόμητος - Ηρακλής

Διαιτητής:Σ. Μάνταλος (Καβάλας)

Βοηθοί:Β. Καραβασίλης,Γ.Λαζαρής (Καβάλας)

 

4ος: Ν.Πουλημάς (Κέρκυρας) Σ.Φλώτσιος