Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ

ΟΣΦ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ-ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 2005

ΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

7-10-09

ΔΗΜ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

16.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Καραχρήστος Σ.

ΕΠΣ

Αθηνών

ΒΟΗΘΟΣ

Κοσμάς Κ.

ΕΠΣ

Αθηνών

ΒΟΗΘΟΣ

Γκαβέρας Γ.

ΕΠΣ

Αθηνών

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Ευαγγέλου Α.

ΕΠΣ

Αθηνών

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Γρυφάκης Ε.

ΕΠΣ

Χανίων

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

7-10-09

ΔΗΜ. ΓΥΜΝ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚ.

16.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΚουλουδήςΠ.

ΕΠΣ

Λέσβου

ΒΟΗΘΟΣ

ΠαξιμαδάςΣ.

ΕΠΣ

Λέσβου

ΒΟΗΘΟΣ

ΠαπαδοπετράκηςΜ.

ΕΠΣ

Λασιθίου

4οςΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Ρατσιάτος Ν.

ΕΠΣ

Αργολίδας

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Μαργαρίτης Χ.

ΕΠΣ

Εύβοιας

ΟΜΑΔΕΣ

ΡΟΥΦ-ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

7-10-09

ΔΗΜ. ΣΤ. ΡΟΥΦ

16.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Ντοκάκης Κ.

ΕΠΣ

Χανίων

ΒΟΗΘΟΣ

Αποστολόπουλος Δ.

ΕΠΣ

Θεσσαλίας

ΒΟΗΘΟΣ

Δαλούκας Α.

ΕΠΣ

Θεσσαλίας

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Κυριακόπουλος Γ.

ΕΠΣ

Φθιώτιδας

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Ερωτόκριτος Μ.

ΕΠΣ

Δωδ/νήσου

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ-ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ

ΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

7-10-09

ΔΗΜ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

16.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Κοκκινάκης Μ.

ΕΠΣ

Ηρακλείου

ΒΟΗΘΟΣ

Κουράκης Ι.

ΕΠΣ

Ηρακλείου

ΒΟΗΘΟΣ

Νικολακάκης Β.

ΕΠΣ

Ηρακλείου

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Μπινιχάκης Ι.

ΕΠΣ

Λασιθίου

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Αγγελόπουλος Χ.

ΕΠΣ

Αθηνών

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

ΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

7-10-09

ΔΗΜ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

16.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Σταθόπουλος Σ.

ΕΠΣ

Δ. Αττικής

ΒΟΗΘΟΣ

Δόσης Μ.

ΕΠΣ

Αθηνών

ΒΟΗΘΟΣ

Μειντανάς Α.

ΕΠΣ

Αθηνών

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Βάτσιος Α.

ΕΠΣ

Δ. Αττικής

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Συριγωνάκης Ν.

ΕΠΣ

Ηρακλείου

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ

ΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

7-10-09

ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ

16.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Νίκας Δ.

ΕΠΣ

Μεσσηνίας

ΒΟΗΘΟΣ

Κούτσης Θ.

ΕΠΣ

Αχαίας

ΒΟΗΘΟΣ

Τσιμίκος Δ.

ΕΠΣ

Αχαίας

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Νταγιούκλας Χ.

ΕΠΣ

Αχαίας

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Πλέσιας Κ.

ΕΠΣ

Αρκαδίας

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡ.-ΧΑΙΔΑΡΙ ΠΑΕ

ΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

7-10-09

ΔΗΜ. ΚΕΡΑΤΕΑΣ

16.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Παπαγεωργίου Γ.

ΕΠΣ

Αρτας

ΒΟΗΘΟΣ

Φαναρτζής Ε.

ΕΠΣ

Λέσβου

ΒΟΗΘΟΣ

Ανδρώνης Β.

ΕΠΣ

Πειραιά

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Αγγελάκος Γ.

ΕΠΣ

Αρκαδίας

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Σιούτας Κ.

ΕΠΣ

Φθιώτιδας

ΟΜΑΔΕΣ

ΖΑΚΥΝΘΟΣ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

7-10-09

ΔΗΜ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ

16.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Διώτης Κ.

ΕΠΣ

Αιτ/νίας

ΒΟΗΘΟΣ

Χουλιάρας Ε.

ΕΠΣ

Αιτ/νίας

ΒΟΗΘΟΣ

Λιόνας Β.

ΕΠΣ

Αιτ/νίας

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Μπόρτζαρης Α.

ΕΠΣ

Αχαίας

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Τίκας Δ.

ΕΠΣ

Ηπείρου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: οι εναπομείναντες του σχετικού πίνακα.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΒΟΗΘΟΙ: οι εναπομείναντες του σχετικού πίνακα.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: οι εναπομείναντες του σχετικού πίνακα.

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕ

ΒΕΡΟΙΑ-ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

7-10-09

ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

16.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Τζήλος Α.

ΕΠΣ

Λάρισας

ΒΟΗΘΟΣ

Τσακνάκης Π.

ΕΠΣ

Λάρισας

ΒΟΗΘΟΣ

Πετρόπουλος Κ.

ΕΠΣ

Θεσσαλίας

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Καρακώστας Α.

ΕΠΣ

Λάρισας

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Πασχαλίδης Α.

ΕΠΣ

Μακεδονίας

ΟΜΑΔΕΣ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ Θ.-ΑΝΑΓ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ

ΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

7-10-09

ΔΗΜ. ΘΕΡΜΗΣ

16.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΜαλούταςΔ.

ΕΠΣ

Ημαθίας

ΒΟΗΘΟΣ

ΒασιλειάδηςΧ.

ΕΠΣ

Δράμας

ΒΟΗΘΟΣ

ΜιχαλόγλουΑ.

ΕΠΣ

Πέλλας

4οςΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Σέζος Α.

ΕΠΣ

Κιλκίς

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Ιακωβίδης Π.

ΕΠΣ

Σερρών

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΟΖΑΝΗ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ.

ΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

7-10-09

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ

16.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Μπουρμασόπουλος Α.

ΕΠΣ

Λάρισας

ΒΟΗΘΟΣ

Βαφειάδης Δ.

ΕΠΣ

Καρδίτσας

ΒΟΗΘΟΣ

Φυρινίδης Ε.

ΕΠΣ

Πιερίας

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Ζήκος Α.

ΕΠΣ

Λάρισας

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Καρασαβαίδης Π.

ΕΠΣ

Πέλλας

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΥΡΣΟΣ ΓΡ.-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΗΜΕΡ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

7-10-09

ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

16.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Συμεωνίδης Π.

ΕΠΣ

Πιερίας

ΒΟΗΘΟΣ

Σάββας Ν.

ΕΠΣ

Σερρών

ΒΟΗΘΟΣ

Σίπκας Σ.

ΕΠΣ

Πέλλας

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Μανούρας Χ.

ΕΠΣ

Τρικάλων

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Κουσκουρίδας Σ.

ΕΠΣ

Μακεδονίας

ΟΜΑΔΕΣ

ΤΡΙΚΑΛΑ ΤΑΠ-ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ

ΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

7-10-09

ΔΗΜ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

16.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Σκούπρας Κ.

ΕΠΣ

Κιλκίς

ΒΟΗΘΟΣ

Γκοτζαρίδης Β.

ΕΠΣ

Μακεδονίας

ΒΟΗΘΟΣ

Αποστολίδης Α.

ΕΠΣ

Κιλκίς

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Στεφανίδης Χ.

ΕΠΣ

Καστοριάς

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Γιαννακόπουλος Κ.

ΕΠΣ

Λάρισας

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΑΟΝΕ-ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

7-10-09

ΔΗΜ. ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ

16.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Ιωσηφίδης Σ.

ΕΠΣ

Αθηνών

ΒΟΗΘΟΣ

Λαμπρόπουλος Ν.

ΕΠΣ

Αθηνών

ΒΟΗΘΟΣ

Ρούσσου Ι.

ΕΠΣ

Αθηνών

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Παυλίδης Α.

ΕΠΣ

Χαλκιδικής

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Κουτσιοσμινάκης Δ.

ΕΠΣ

Καρδίτσας

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΝ. ΣΕΡΡΩΝ-ΦΩΚΙΚΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

7-10-09

ΔΗΜ. ΓΥΜΝ. ΑΝΑΓ. ΣΕΡΡΩΝ

16.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Καραλιόλιος Δ.

ΕΠΣ

Γρεβενών

ΒΟΗΘΟΣ

Ταιρίδης Γ.

ΕΠΣ

Μακεδονίας

ΒΟΗΘΟΣ

Πελετίδης Χ.

ΕΠΣ

Μακεδονίας

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Δαμιανίδης Γ.

ΕΠΣ

Μακεδονίας

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Αθανασιάδης Ι.

ΕΠΣ

Δράμας

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

7-10-09

Ο.Α.Κ.Α. ΔΗΜΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

16.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Τερετίδης Φ.

ΕΠΣ

Καβάλας

ΒΟΗΘΟΣ

Μαλεζίδης Π.

ΕΠΣ

Φλώρινας

ΒΟΗΘΟΣ

Τσαμπαζάκης Ν.

ΕΠΣ

Κιλκίς

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Κατσικογιάννης Λ.

ΕΠΣ

Ηπείρου

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

Νικολαίδης Γ.

ΕΠΣ

Μακεδονίας

 


ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: οι εναπομείναντες του σχετικού πίνακα.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΒΟΗΘΟΙ: οι εναπομείναντες του σχετικού πίνακα.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: οι εναπομείναντες του σχετικού πίνακα.

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

 Ο Αλέξανδρος Κατσικογιάννης από την Ηπειρο ενας διαιτητής με ικανότητες και φιλοδοξίες θα σφυρίξει το ντέρμπυ της Β εθνικής Παναιγιάλειου –Ηρακλή Ψαχνών Τον ωρισε ο Γιαννης Τααχειλίδης αφου εχει βγάλει κι αλλα ντέρμπυ με ανεση και αποτελει εγγυηση .

 

Στο ντέρμπυ του βορρα μεταξυ του Αιγινιακού και του Ηρακλή ο Γιώργος Δούρος ωρισε τον Θανάση Τζήλο που κι αυτος κανει μια πετυχημενη σαιζον και δικαιωνει την επιτροπή ‘

 

Υπαρχει επισης ένα σπουδαιο παιγνιδι αυτό μεταξυ του Πανηλειακου με τον Φωστήρα που θα διευθυνει  ο Αρης Βάτσιος που δειχνει  μια σταθερη αποδοση .

 

Αναλυτικά

Νοτιος όμιλος


Σάββατο (15/3)
15.00: Γλυφάδα - Α.Ο. Χανιά
Διαιτητής:Σ. Φώτης (Εύβοιας)
Βοηθοί: Πασχαλίδης (Εύβοιας), Μητάρης (Ανατολικής Αττικής)
4ος: Β.Κορδολαίμης (Ανατολικής Αττικής)

15.00: Αχαρναϊκός - Παναχαϊκή
Διαιτητής: Ι.Σωσώνης (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Δουδούμης (Φθιώτιδας), Νικολάδος (Αθηνών)
4ος:Ν. Παπαγεωργίου (Αθηνών)

Κυριακή (16/3)
15.00: Παναιγιάλειος - Ηρακλής Ψαχνών
Διαιτητής:Α. Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Καραλής, Σιαμέτης (Ηπείρου)
4ος:Ν. Ρατσιάτος (Αργολίδος)

15.00: Αστέρας Μαγούλας – Καλλιθέα
Διαιτητής: Χ.Ανδρονικίδης (Πειραιά)
Βοηθοί: Κουρομιχελάκης (Πειραιά), Πετρίδης (Χίου)
4ος: Π.Τσαγκαράκης (Κορινθίας)

15.00: Πανηλειακός - Φωστήρας
Διαιτητής:Α. Βάτσιος (Δυτικής Αττικής)
Βοηθοί: Πρέντζας (Δυτικής Αττικής), Λάμιας (Μεσσηνίας)
4ος:Ι. Μπλανάς (Μεσσηνίας)

15.00: Βύζας Μεγάρων – Φωκικός
Διαιτητής:Γ. Γιαννουλάκης (Χανίων)
Βοηθοί: Καλφάκης (Χανίων), Πατσιόπουλος (Δωδεκανήσου)
4ος: Χ.Τσουκαλάς (Αθηνών)

18.00: Ολυμπιακός Βόλου - Επισκοπή 
Διαιτητής: Σ.Σταθόπουλος (Δυτικής Αττικής)
Βοηθοί: Πάτρας (Μακεδονίας), Μπουξμπάουμ (Ανατολικής Αττικής)
4ος:Δ. Μολιχιτούδης (Μακεδονίας)

2ος Όμιλος

Σάββατο (15/3)
15.00: Βατανιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας
Διαιτητής: Δ.Ζούγρας (Κοζάνης)
Βοηθοί: Τσιαμπάζης, Ξενακίδης (Κοζάνης)
4ος: Μηλιάδης (Μακεδονίας)

Κυριακή (16/3)
15.00: Αιγινιακός – Ηρακλής
Διαιτητής: Θ.Τζήλος (Λάρισας)
Βοηθοί: Παπαδημητρίου, Καράμπουλας (Λάρισας)
4ος: Β.Κιοτζένης (Καβάλας)

15.00: Απόλλων Καλαμαριάς – Ζάκυνθος
Διαιτητής: Ι.Τσακαλίδης (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Διαμάντης, Γούτας (Πρέβεζας)
4ος: Χ,Τσαλουχίδης (Κιλκίς)

15.00: Κέρκυρα – Καβάλα
Διαιτητής: Σ.Σφακιανάκης (Αθηνών)
Βοηθοί: Κουτσόγιαννος (Αθηνών), Γεωργάκης (Ηπείρου)
4ος:Γ. Τάσης (Ηπείρου)

15.00: Τίρναβος - Εθνικός Γαζώρου
Διαιτητής: Φ.Τερετίδης (Καβάλας)
Βοηθοί: Λάζαρης (Καβάλας), Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
4ος:Α. Λυμπούδης (Μακεδονίας)

Δευτέρα (17/3)
15.00: Αναγέννηση Γιαννιτσών - Νίκη Βόλου
Διαιτητής: Κ.Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Τίκας (Θεσπρωτίας), Κωνσταντίνου (Πρέβεζας)
4ος: Ρούσσος-Μπεκερτζής (Πρέβεζας)

18.00: Πιερικός - Δόξα Δράμας
Διαιτητής: Α.Τίκας (Ευρυτανίας)
Βοηθοί: Νατσιούλας (Λάρισας), Νιώτη (Τρικάλων)
4ος:Ι. Αγγελακόπουλος (Καρδίτσας)

/www.epo.gr/Default.aspx?a_id=44338

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

 

 Ένα εμπειρο και ικανο διαιτητή τον Αγγελο Αγγελάκη( φωτο0  υποψηφιο ανοδου στη σουπερ λιγκα επέλεξε η ΚΕΔ για το ντέρμπυ του νοτιου ομίλου Παναιγιαλείου-Πανηλειακού  Είναι από τα παιγνιδια που καταξιώνουν ένα ρέφερυ και ο Μακεδόνας διαιτητής εχει τα φόντα να φέρει σε πέρας την δυσκολη αποστολή του.Στο άλλο ντέρμπυ του ομίλου που θα γινει στο Ταύρο μεταξυ του Φωστήρα και του Ολυμπιακου Βόλου διαιτητής θα είναι ο Κερκυραίος Νικος Πουλημάς που κανει μια καλη σαιζον και αφηνει υποσχέσεις για το μέλλον.

Στο βορρά ολο το ενδιαφέρον στρέφεται σε δυο επισης ντέρμπυ Το πρώτο στη Καρδίτσα μεταξυ της Αναγέννησης  και του Αιγινιακού που θα σφυρίξει ο Πειραιώτης Κώστας Καρυοφίλης ενας διαιτητής με προσόντα επιβλητικο παράστημα και ακριβοδίκαιος και  το δευτερο στο Καυταντζόγλειο μεταξυ του Ηρακλή και της Καλαμαριάς που θα σφυρίξει ένα ς ακομη υποψήφιος ανοδου ο Βαγγέλης Γρατσάνης από τα Τρίκαλα που κανει μια ακομη πετυχημενη σαιζον και εχει ολο το μελλον του μπροστα χαρις στις ικανότητες του .

Νότιος όμιλος

Κυριακή (9/3)

15.00: Ηρακλής Ψαχνών - Αστέρας Μαγούλας
Διαιτητής:Α. Ευαγγέλου (Αθηνών)
Βοηθοί: Μ.Δόσης,Π. Ντάλλας (Αθηνών)
4ος:Χ. Τσουκαλάς (Αθηνών)Β.Τεροβίτσας

15.00 Καλλιθέα - Γλυφάδα
Διαιτητής:Α. Τσαμούρης (Πειραιά)
Βοηθοί: Η.Κοτζαμανίδης (Πειραιά), Α.Μπαλιάκα (Λέσβου)
4ος: Π.Γαβρίλης (Αθηνών)Χ.Μαργαρίτη

15.00 Φωστήρας - Ολυμπιακός Βόλου
Διαιτητής:Ν. Πουλημάς (Κέρκυρας)
Βοηθοί:Λ. Διαμάντης,Ε. Τσιμπρίδης (Σάμου)
4ος:Σ. Σταθόπουλος (Δυτικής Αττικής)Γ.Πάνου

15.00 ΑΟ Χανιά - Βύζας Μεγάρων
Διαιτητής: Ι.Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)
Βοηθοί: Ι.Μπετσόγλου,Π. Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας)
4ος: Γ.Ζαχαριουδάκης (Ηρακλείου)Δ.Χριστοδουλάκης

15.00 Φωκικός - Αχαρναϊκός
Διαιτητής: Κ.Κωνσταντάκης (Αχαΐας)
Βοηθοί:Θ. Σπανός, Γ.Αναγνωστόπουλος (Αχαΐας)
4ος: Ν.Μακρυπόδης (Αχαΐας)Γ.Παπαμίχος

18.00 Επισκοπή - Παναχαϊκή
Διαιτητής: Γ.Μάστακας (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Ν.Περικλείδης, Δ.Νατσιόπουλος (Μακεδονίας)
4ος:Γ. Γιαννουλάκης (Χανίων)Α.Βελιώδης

Δευτέρα (10/3)
16.00 Παναιγιάλειος - Πανηλειακός
Διαιτητής:Α. Αγγελάκης (Μακεδονίας)
Βοηθοί:Κ. Κατσικογιάννης, Κ.Νικολαΐδης (Μακεδονίας)
4ος:Π. Κέκελος (Αιτωλοακαρνανίας)Ι.Πέππας

Bόρειος όμιλος

Παρασκευή (7/3)
15.00 Ζάκυνθος - Κέρκυρα 
Διαιτητής: Ρούσσος - Μπεκερτζής (Πρέβεζας)
Βοηθοί: Ι.Παπαδήμας, Π.Μεσσήνης (Αχαΐας)
4ος:Χ. Κούλης (Ηλείας)Γ.Τσούκας

Κυριακή (9/3)
15.00 Αναγέννηση Καρδίτσας - Αιγινιακός 
Διαιτητής:Κ. Καρυοφύλλης (Πειραιά)
Βοηθοί:Γ. Σγαντσός , Α.Σινιοράκης (Πειραιά)
4ος:Ι.Σωσώνης (Φθιώτιδας)Φ.Μητροφάνης

15.00 Βατανιακός - Αναγέννηση Γιαννιτσών
Διαιτητής: Α.Φωτιάδης (Σερρών)
Βοηθοί: Ν.Κωτούλας,Ν. Σάββας (Σερρών)
4ος: Χ.Τσαλουχίδης (Κιλκίς)Δ.Παπαδόπουλος

15.00 Νίκη Βόλου - Πιερικός
Διαιτητής: Δ.Καραντώνης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Σ.Παρασίου (Ημαθίας), Σ.Κεντζιόπουλος (Καστοριάς)
4ος:Σ. Μολιχιτούδης (Μακεδονίας)

15.00 Δόξα Δράμας - Εθνικός Γαζώρου
Διαιτητής:Α. Καραλιόλιος (Γρεβενών)
Βοηθοί: Π.Ρίγκος (Γρεβενών),Γ. Μανάκης (Θράκης)
4ος:Γ. Κυριαζίδης (Έβρου)Ι.Τζήκας

15.00 Καβάλα - Τίρναβος
Διαιτητής: Θ.Σέζος (Κιλκίς)
Βοηθοί: Χ.Πεντσερετζής (Κιλκίς), Ν.Τσαγγάρη (Μακεδονίας)
4ος:Κ. Μηλιάδης (Μακεδονίας)Χ.Γκιρίνης

Δευτέρα (10/3)
18.00 Ηρακλής - Απόλλων Καλαμαριάς
Διαιτητής: Ε.Γρατσάνης (Τρικάλων)
Βοηθοί: Θ.Νταλούκας (Τρικάλων),Η. Νατσιούλας (Λάρισας)
4ος:Η. Αναστασίου (Λάρισας)Α.Μαβίνης 

Αξιολόγηση Χρήστη: 5 / 5

Αστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια Ενεργά

O εμπειρος Μπαμπης Σελεμιδησ( φωτο) απο την Πέλλα που φέτος κανει μια πολυ καλη σαιζον ,επιλέχτηκε για να διευθυνει το ντέρμπυ του νοτιου ομίλου Ολυμπιακού Βολου-Παναιγιαλείου ενω στο ντερμπυ του βορρα μεταξυ Κέρκυρας-Ηρακλη ρέφερυ θα ειναι ο Αρης  Βάτσιος απο την Δυτικη Αττική 

Αναλυτικά:

Νότιος Όμιλος

Παρασκευή (28/2)

18.00: Γλυφάδα - Αστέρας Μαγούλας
Διαιτητής: Ρατσιάτος (Αργολίδας)
Βοηθοί: Νενεκούμης (Αργολίδας), Πήττας (Ηλείας)
4ος: Κούλης (Ηλείας)

Σάββατο (1/3)

15.00: Πανηλειακός - Ηρακλής Ψαχνών
Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Σερεμέτης (Μεσσηνίας), Βεργέτης (Αρκαδίας)
4ος: Νικολόπουλος (Μεσσηνίας)

19.00: Παναχαϊκή - Φωστήρας
Διαιτητής: Παναγιωτόπουλος (Αιτωλ/νίας)
Βοηθοί: Χουλιαράς (Αιτωλ/νίας), Πυλαρινός (Αιτωλ/νίας)
4ος: Κέκελος (Αιτωλ/νίας)

Κυριακή (2/3)

15.00: Ολυμπιακός Βόλου - Παναιγιάλειος
Διαιτητής: Σελεμίδης (Πέλλας)
Βοηθοί: Σίπκας (Πέλλας), Κύφος (Πιερίας)
4ος: Συμεωνίδης (Πιερίας)

15.00: Βύζας Μεγάρων - Καλλιθέα
Διαιτητής: Μπλάνας (Μεσσηνίας)
Βοηθοί: Λαμιάς (Μεσσηνίας), Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)
4ος: Τσαγκαράκης (Κορινθίας)

Καθαρά Δευτέρα (3/3)

15.00: Αχαρναϊκός - Χανιά
Διαιτητής: Ανούσος (Λακωνίας)
Βοηθοί: Αργυρός (Αθηνών), Παπανικολάου (Κορινθίας)
4ος: Κακριδής (Κορινθίας)

15.00: Επισκοπή - Φωκικός
Διαιτητής: Ανδρονικίδης (Πειραιά)
Βοηθοί: Γεωργακόπουλος (Πειραιά), Κουρομιχελάκης (Πειραιά)
4ος: Ντοκάκης (Χανίων)

Bόρειος Όμιλος

Παρασκευή (28/2)

15.00: Πιερικός - Βατανιακός
Διαιτητής: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Χαδήμογλου (Μακεδονίας), Περικλείδης (Μακεδονίας)
4ος: Τίκας (Ευρυτανίας)

Σάββατο (1/3)

15.00: Τίρναβος - Ζάκυνθος
Διαιτητής: Μανούρας (Τρικάλων)
Βοηθοί: Κουρέντας (Τρικάλων), Νιώτη (Τρικάλων)
4ος: Κρητικός (Θεσσαλίας)

Κυριακή (2/3)

15.00: Αναγέννηση Γιαννιτσών - Αναγέννηση Καρδίτσας
Διαιτητής: Σημαιάκης (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Κελάζογλου, Διαμαντής (Χαλκιδικής)
4ος: Τεβεκέλης (Μακεδονίας)

15.00: Εθνικός Γαζώρου - Νίκη Βόλου
Διαιτητής: Γκράνας (Ξάνθης)
Βοηθοί: Χατζημωυσιάδης (Ξάνθης), Εμπλιούκ (Ξάνθης)
4ος: Τερετίδης (Καβάλας)

15.00: Δόξα Δράμας - Καβάλα
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Καραλής (Ηπείρου), Σιαμέτης (Ηπείρου)
4ος: Μολιχιτούδης (Μακεδονίας)

Καθαρά Δευτέρα (3/3)

16.00: Καλαμαριά - Αιγινιακός
Διαιτητής: Βρακάς (Εύβοιας)
Βοηθοί: Ρουμπής (Εύβοιας), Κωνστάντιος (Εύβοιας)
4ος: Φωτιάδης (Σερρών)

18.00: Κέρκυρα - Ηρακλής
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτικής Αττικής)
Βοηθοί: Τζαφόλιας (Ανατολικής Αττικής), Λάμπρου (Ανατολικής Αττικής)
4ος: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

 Λογω των τεστ οι ορισμοι κι αυτή την εβδομαδα θα ανακοινωθουν την Πέμπτη για την Β και Γ εθνική καθως επισης την Παρασκευη για την σουπερ λίγκα με δεδομενο ότι σημερα και αυριο εχουμε συναντησεις κυπελλου

Παντως η ΚΕΔ θα ανακοινώσει την τετράδα για τον αγώνα της Παρασκευής Αναγέννησης Καρδίτσας-Τυρνάβου ματς που είναι τηλεοπτικό από τον ΟΤΕ.