Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

TO στερνο αντιο  στον Γιαννη Παπαδάκο σ ένα ανθρωπο που επι 60 χρονια αναλωσε την ζωη του στη διαιτησια ειπαν το μεσημερι  προσωπα του χωρου παλαια και νεα καθως και γενικωτερα του ποδοσφαιρου που τον ειχαν γνωρισει από την πολυετη παρουσια του σ όλα τα  επιπεδα από εν ενεργεια ρεφερυ και στη συνεχεια ως παρατηρητης διαιτησιας μελος των επιτροπων ορισμου διαιτητων και τελος ως παραγων της ΟΔΠΕ ,οπου διετελεσε αντιπροεδρος

Η εξωδιος ακολουθια τελεστηκε στον Ιερο Ναο Τριων Ιεραρχών στην Παλαια Κοκκινια και μεταξυ των αλλων βρεθηκαν να τον αποχαιρετησουν οι πρωην βουλευτες Τ.Νερατζης Α.Μαρινος( παλαιος διαιτητης ) ο  προεδρος του Αστερα Τριπολης Γ.Μποροβηλος  το μελος της ΚΕΔ Σ.Τριτσώνης τα πρωην μελη της επιτροπης διαιτησιας Ι΄Τσαχειλίδης Σωμαρακάκης οι παρατηρητες Δ.Μπέγκος Θ.Νικολακόπουλος Χ.Μάνθος Ν.Φαντόπουλος Γ.Κωστάκος   ο Ηλιας Σπάθας  , ο προεδρος της ΟΔΠΕ Η.Καραμάνης με τον Σπυρο Λιόλιο από τους παλαιους διαιτητες Ν,.Καραθανάσης Θ.Κεφαλάς Β.Ποτόγλου Μ.Συνοδινος Χαραλάμπους Γεωργιου Καμπιτσης Σουγκλακος Ι Γεωργακοπουλος Π.Παπίλιας  Καρακίτσος

Από την επιτροπη διαιτησιας της ΕΠΣ Πειραια ο Μπάμπης Μοιραδωρακης καθως και ο προεδρος του συνδεσμου Δ.Πλουμίδης καθως και ο παλαιος προεδρος Γ .Αρμόδωρος

Ηταν επισης ο Κωστας Πριόνας με τον οποιο ειχαν διατελεσει παραγοντες  στην ΟΔΠΕ Ητανν ακομη οι παλαιοι ποδοσφαιριστες Α.Γλυκας Γ.Κωττάκης Σταμάτης  ο παλαιος προεδρος της τοτε ΕΠΑΕ Ε.Ρεβελάκης οι δημοσιογραφοι Ν.Καραγιαννιδης Π.Γερακάρης και πολλοι αλλοι Σ.Αμαραντιδης Ν.Παπαδογκωνας Ι.Στεφάνου που τον συνοδευσαν στην τελευταια του κατοικια

Στον επικηδειο του ο πατερ Προδρομος Κουτουρτζογλου που υπηρξε διαιτητης στον συνδεσμο διαιτητων Πειραια αναφερθηκε στην προσφορα του αποθανοντος στη διαιτησια στο πραο χαρακτηρτα του και την αγαπη προς τα παιδια και κατεληξε «αυτή τη εβδομαδα το Πειραικο ποδοσφαιρο θρηνησε τρια προσωπα που θα βρεθουν στον ουρανο  ενας ποδοσφαιριστης ενας φιλαθλος και ενας διαιτητης και εκει θα τους δινετε η ευκαιρια να τα λενε καλο ταξιδι και αιωνια η μνημη σου κατεληξε Για να παρει τον λογο ο Σπυρος Λιολιος συμβουλος στην ΟΔΠΕ  και να τον αποχαιρετησει ως  εκπροσωπος του συνδεσμου Πειραια αναφερομενος στην 60 ετη προσφορα του Γιαννη Παπαδάκου στη διαιτησια Ενώ συγκηνητικος ηταν και ο επικηδειος που εκφωνησε με τρεμαμενη φωνη ο Νικος Παπαδακος αποχαιρετωντας τον πατερα που τον εφερε στην ζωη

ΟΤΑΝ η σορος εφτασε στο Γ νεκροταφειο σημειωθηκε ένα θλιβερο περιστατικο αφου ενας ρομα πηγε να πεσει  με το Ι.Χ  του στον Πετρο Καμπιτση με αποτελεσμα να γινει αγριος καυγας να πλακωσουν κι αλλοι ρομα και κτυπουν αλυπητα τον Καμπίτση τον οποιο εσωσε στην κυριολεξια ο Κυρος Βασσάρας που βρεθηκε στο νεκροταφειο  για να τιμησει τον νεκρο  

 

Ας είναι ελαφρυ το χωμα που σκεπασε την σορο του Γιαννη Παπαδακου Θα τον θυμομαστε παντα Δυναμη και κουραγιο στην γυναικα του τα παιδια και τα εγγονια Να ζησουν να τον θυμωνται 

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Στελέχη του υπουργείου Οικονομικών βρεθηκαν  στα γραφεία της ΕΠΟ  οπου  κάνουν ελέγχους σχετικά με την οικονομική κατάσταση που επικρατεί στην Ομοσπονδία.

Παρόμοιο έλεγχο κάνουν και ορκωτοί λογιστές που συνεργάζονται με την ΕΠΟ, καθώς η προσωρινή διοίκηση για να αναλάβει τα καθήκοντά της και να βάζει υπογραφές σε εντολές πληρωμών, ανανεώσεις συμβάσεων και άλλα παρόμοια θέματα θέλει να κλείσει η χρήση στις 31/10 ώστε να ξέρει τι παραλαμβάνει και να μην αντιμετωπίσει ποινικές και αστικές ευθύνες για τα πεπραγμένα των προηγούμενων διοικήσεων.

Αυτός είναι ο λόγος που ο πρόεδρος και τα μέλη της ΠΔΕ αποφεύγουν να υπογράφουν ότι έχει να κάνει σχέση με οικονομικά θέματα.  ενω στη συνεδριαση της Πεμπτης θα αποφασιστει να αναλαβει εταιρεια την πληρη αποτυπωση της οικονομικης κατααστασης που βρισκεται η ΕΠΟ 

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Οι περισσότεροι ορισμοι στην Γ εθνικη είναι από διαιτητες της Β εθνικής αφου η μαχη εχει φουντώσει για τα καλα .Στα πιο σπουδαια παγνιδια που αφορουν τον τέταρτο ομιλο ,θα σφυρίξουν ο Νικος Ανουσος την αναμετρηση Μεσσηνιακού-Ερμιονίδας  ενώ το μάτς Παναρκαδικου-Καλαμάτας θα διευθυνει ο Γιώργος Τζοβάρας .

Στο 5ο ομιλο τον Πανελευσινιακό με την Νεα Ιωνία θα σφυριξει ο Αγης Μπουρμασόπουλος  από την Λαρισα ενώ στον εκτο  ομιλο,τον εκτος εδρας αγωνα της ΑΕΚ με την Τριγλία στο Μενίδι θα διευθύνει ο Βαγγέλης Μανούχος από την Αργολίδα

 Πλην του αγώνα Ηρόδοτος-Πανναξιακός που θα γίνει το Σάββατο (15/3) στις 15.30, όλα τα υπόλοιπα παιχνίδια θα διεξαχθούν την Κυριακή (16/3) στις 15.00, εκτός από το ματς Μύκονος-Ατρόμητος Πειραιά με ώρα έναρξης τις 10.45.

Αναλυτικά:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ Κοσμίου - Έβρος Σουφλίου

Tρεβλάς (Ημαθίας), Δεμερτζής, Κεσίσογλου (Πέλλας)

Εθνικός Αγιονερίου - Άρης Ακροποτάμου

Βλιώρας, Ακρίβος, Γεωργίου (Λάρισας)

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Πανσερραϊκός

Χ.Σελεμίδης, Σίπκας, Δεμερτζής (Πέλλας)

Ορφέας Ελευθερούπολης - Διγενής Λακκώματος

Δ.Καραντώνης, Παπαδάκης, Κελεσίδης (Ημαθίας)

Δόξα Πετρούσας - Αγροτικός Αστέρας

Δ.Μαλούτας, Παρασίου, Γιάντσης (Ημαθίας)

Μουδανιά - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Ρούσης (Θεσσαλίας), Καρακώστας, Ζάχος (Λάρισας)

Μακεδονικός - Κιλκισιακός

Χ.Γκράνας, Χατζημωυσιάδης, Εμπλιούκ (Ξάνθης)

Νέστος Χρυσούπολης - Εθνικός Σιδηροκάστρου

Π.Κοεμτζίδης, Λαφαντζής, Καράμπουλας (Πιερίας)

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Πυρσός Γρεβενών - ΑΕΛ

Θ.Σέζος, Ναλμπάντης, Λιώλιας (Κιλκίς)

Θεσπρωτός - Εθνικός Φιλιππιάδας

Ν.Πουλήμας, Στόικος, Σκορδίλης (Κέρκυρας)

Οικονόμος Τσαριτσάνης - Καμπανιακός

Δραγούσης, Πεντζερέτζης, Νικηφορίδης (Κιλκίς)

Κάστορας - Όλυμπος Κέρκυρας

Πάνος, Στεφούλης, Μωυσιάδης (Γρεβενών)

Πρέβεζα - Καστοριά

Μάντζιος, Ράπτη, Αντωνίου (Ηπείρου)

Δόξα Πενταλόφου - Δόξα Κρανούλας

Γκουγκούδης, Καμπούρης, Κρυώνας (Σερρών)

Κεραυνός Θεσπρωτικού - Οδυσσέας Κορδελιού

Π.Κέκελος, Κακατσίδης, Αντωνόπουλος (Αιτωλ/νίας)

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Ρήγας Φεραίος - Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Φ.Φωτιάδης, Κεντζιόπουλος, Μπιντής (Καστοριάς)

Κύμη - Αχιλλέας Δομοκού

Κ.Καρυοφίλλης, Σινιοράκης, Γεωργακόπουλος (Πειραιά)

Λευκάδια - Μαχητής Τερψιθέας

Α.Φωτιάδης, Κωτούλας, Σάββας (Σερρών)

Α.Ο. Καρδίτσας - Αμπελωνιακός

Μπαϊραμίδης, Τζιουβάρας, Ιωαννίδης (Κοζάνης)

Μακροχώρι - Νάουσα

Ι.Παπαδόπουλος, Κατσικογιάννης, Νατσιόπουλος (Μακεδονίας)

Δωτιέας Αγιάς - Χαλκίδα

Π.Συμεωνίδης, Κύφος, Θεοδώρου (Πιερίας)

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Κόρινθος - Α.Ε. Καραϊσκάκης

Χ.Βρακάς, Ρουμπής, Κωνστάντιος (Εύβοιας)

Δόξα Ν. Μανωλάδας - Αχαϊκή

Σ.Σελίμος, Σταματάκος, Τριανταφύλλου (Αρκαδίας)

Μεσσηνιακός - Α.Ε. Ερμιονίδας

Ν.Ανούσος, Παλαμίδας, Παυλέρου (Λακωνίας)

Α.Ε. Μεσολογγίου - Παναργειακός

Ι.Μπλούνας, Καραγιάννης, Μπούνος (Φθιώτιδας)

Παναρκαδικός - Καλαμάτα

Γ.Τζοβάρας, Δόσκορης, Σοφός (Φθιώτιδας)

Πανναυπλιακός - Άρης Αιτωλικού

Ν.Φωτόπουλος, Κορωνιός, Λυμπερόπουλος (Αθηνών)

Ατρόμητος Αχαΐας - ΠΑΟ Βάρδας

Α.Ευαγγέλου, Χριστοδούλου, Σαμοΐλης (Αθηνών)

Εθνικός Σαγέικων - ΠΦΟ Πανόπουλου

Κακριδής, Πυργάκης, Σκούρτης (Κορινθίας)

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Εθνικός Αστέρας - Ρούβας

Μ.Μάλαμας, Γουργιώτης, Δουλγεράκης (Ανατολικής Αττικής)

Μύκονος - Ατρόμητος Πειραιά

Σ.Δημητρόπουλος, Φαρμάκης, Μαντής (Δυτικής Αττικής)

Πεύκη - Κισσαμικός

Α.Διαμαντόπουλος, Βεργέτης, Γκριτζέπης (Αρκαδίας)

Ατσαλένιος - Προοδευτική

Κακριδής, Μπουρτζοβίτης, Καλαράς (Κορινθίας)

Πανελευσινιακός - Νέα Ιωνία

Α.Μπουμαρσόπουλος, Νίκζας, Τσάπραζης (Λάρισας)

Ιωνικός - Δόξα Βύρωνα

Μ.Σκουλάς, Πετρόπουλος, Κόκκαλης (Θεσσαλίας)

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Ερμής Ζωνιανών - Αστέρας Βάρης

Ι.Νεοφυτιάδης, Παπανικολάου, Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας)

Α.Ο. Περιστερίου - Θύελλα Ραφήνας

Β.Παναγιωτόπουλος, Χουλιαράς, Τσίκνας (Αιτωλ/νίας)

Κηφισιά - ΠΑΟ Κρουσώνα

Δ.Κρητικός, Τσιγγινές, Τασιόπουλος (Θεσσαλίας)

Άγιος Νικόλαος - Μανδραϊκός

Γ.Λάμπρου, Τακόπουλος, Περιβολάρης (Εύβοιας)

Αιγάλεω - Ηλυσιακός

E.Γρατσάνης, Νταλούκας, Μανασής (Τρικάλων)

Ηρόδοτος - Πανναξιακός

Ούτας, Κεζεμπόγλου, Πετεινάτος (Χανίων)

Τριγλία Ραφήνας - ΑΕΚ

E.Μανούχος (Αργολίδας), Δημογέροντας, Γεωργακόπουλος (Αρκαδίας)

 

http://www.epo.gr/Default.aspx?a_id=44342

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Οσο πανε και πληθαίνουν οι διαιτητες της φουτμπώλ  λιγκ  που ορίζονται στα παιγνιδια της Γ εθνικής που γινονται ολο και πιο δυσκολα τοσο για την ανοδο οσο και για την παραμονή .Ετσι η ΚΕΔ ωρισε 29 τον αριθμο και σ εκεινα που είναι ντέρμπυ ιδιαίτερα στο νότο σημειώνουμε τον Σπυρο Σελίμο(φωτο) στο Δόξα Βυρωνα-Πανελευσινιακός .τον Νικο Πουλημά στο ντέρμπυ Γιούχτα-Ιωνικού αλλα και τον Μανώλη Σκουλά σ εκεινο της Ερμιονίδας με τον Καραισκάκη 

Παντως πλην των αγώνων Καμπανιακός-ΑΕΛ και Πανναξιακός-Άγιος Νικόλαος που θα γίνουν το Σάββατο (8/3) στις 15.00, όλα τα υπόλοιπα ματς θα διεξαχθούν την Κυριακή (9/3) στις 15.00, εκτός από το παιχνίδι Προοδευτική-Μύκονος, που έχει ώρα έναρξης τις 13.00.
Αναλυτικά:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Άρης Ακροποτάμου - ΠΑΟ Κοσμίου

Xανίδης, Αϊναλής, Ταταρίδης (Μακεδονίας)

Πανσερραϊκός - Έβρος Σουφλίου

Π.Κοεμτζίδης, Λαφαντζής, Κύφος (Πιερίας)

Διγενής Λακκώματος - Εθνικός Αγιονερίου

Α.Τζήλος, Καράμπουλας, Μάνος (Λάρισας)

Αγροτικός Αστέρας - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Π.Συμεωνίδης, Γιαμούζης, Θεοδώρου (Πιερίας)

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Ορφέας Ελευθερούπολης

Χ.Γκράνας, Χατζημωυσιάδης, Εμπλιούκ (Ξάνθης)

Κιλκισιακός - Δόξα Πετρούσας

Δ.Κρητικός, Τασιόπουλος, Κόκκαλης (Θεσσαλίας)

Εθνικός Σιδηροκάστρου - Μουδανιά

Δ.Μαλούτας, Γιάντσης, Κελεσίδης (Ημαθίας)

Μακεδονικός - Νέστος Χρυσούπολης

Δ.Ζούγρας, Τσιάμπαζης, Ξενακίδης (Κοζάνης)


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Καμπανιακός - ΑΕΛ

Κ.Κοτσάνης, Δηλγεράκης, Χατζηνάκος (Δράμας)

Όλυμπος Κέρκυρας - Θεσπρωτός

Γ.Παπαγεωργίου, Γαρδικιώτης, Μπουντούρης (Άρτας)

Καστοριά - Κάστωρ

Καρατέρπος, Τζιουβάρας, Παπαδόπουλος (Κοζάνης)

Δόξα Κρανούλας - Κοζάνη

Γιούργας, Σκορδίλης (Κέρκυρας), Σαρλής (Άρτας)

Οδυσσέας Κορδελιού - Πρέβεζα

Τζουμαλάκης, Καμπούρης, Αναστασιάδης (Σερρών)

Δόξα Πενταλόφου - Κεραυνός Θεσπρωτικού

Υφαντίδης, Ναλμπάντης, Λιώλιας (Κιλκίς)

Εθνικός Φιλιππιάδας - Πυρσός Γρεβενών

Α.Τίκας (Ευρυτανίας), Νιώτη, Τζάνης (Τρικάλων)


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας - Τρίκαλα 

Α.Σημαιάκης, Κελάζογλου, Διαμαντής (Χαλκιδικής)

Μαχητής Τερψιθέας - Ρήγας Φεραίος

Ν.Τεβεκέλης, Πάτρας, Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

Αμπελωνιακός - Κύμη

Χ.Σελεμίδης, Σίπκας, Κεσίσογλου (Πέλλας)

Νάουσα - Λευκάδια

Κ.Μπαλατσούκας, Τίκας (Θεσπρωτίας), Γεωργαράς (Άρτας)

Χαλκίδα - Μακροχώρι

Ν.Παπαγεωργίου, Αργυρός, Γιαννουγλίδης (Αθηνών)

Λαμία - Δωτιέας Αγιάς

Β.Κορδολαίμης, Μητάρης, Σπυρόπουλος (Ανατολικής Αττικής)


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Αχαϊκή - Κόρινθος

Ι.Μπλούνας, Δόσκορης, Δουδούμης (Φθιώτιδας)

Α.Ε. Ερμιονίδας - Α.Ε. Καραϊσκάκης

Μ.Σκουλάς, Πετρόπουλος, Τσιγγινές (Θεσσαλίας)

Παναργειακός - Δόξα Ν. Μανωλάδας

Χ,Βρακάς, Ρουμπής, Κωνστάντιος (Εύβοιας)

Καλαμάτα - Μεσσηνιακός

Α.Βάτσιος, Πρέντζας, Σαββόγλου (Δυτικής Αττικής)

Άρης Αιτωλικού - Α.Ε. Μεσολογγίου

Α.Τόμπρος, Βλάσσης, Γραικός (Κέρκυρας)

ΠΑΟ Βάρδας - Παναρκαδικός

Χ.Ανδρονικίδης, Ζησιμόπουλος, Κιούσης (Πειραιά)

ΠΦΟ Πανόπουλου - Πανναυπλιακός

Νίκας, Αθανασοπούλου, Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας)

Ατρόμητος Αχαΐας - Εθνικός Σαγέικων

Γ.Τάσης, Παπαδημητρίου, Μωυσιάδης (Ηπείρου)


5ος ΟΜΙΛΟΣ

Τράχωνες - Εθνικός Αστέρας

Δ.Μανιώτης, Ρούντος, Τσαλίκογλου (Ανατολικής Αττικής)

Ατρόμητος Πειραιά - Ρούβας

Β.Παναγιωτόπουλος, Κολοσιώνης, Καλαμπόκης (Αιτωλ/νίας)

Προοδευτική - Μύκονος

Κ.Γιαννόπουλος, Τριανταφύλλου, Γεωργακόπουλος (Αρκαδίας)

Νέα Ιωνία - Πεύκη

Ι.Αγγελακόπουλος, Δίπλαρης, Βαφειάδης (Καρδίτσας)

Δόξα Βύρωνα - Πανελευσινιακός

Σ.Σελίμος, Παλαμίδας, Σταματάκος (Λακωνίας)

Γιούχτας - Ιωνικός

Γ.Τζοβάρας, Καραγιάννης (Φθιώτιδας), Μπούνος (Φωκίδας)


6ος ΟΜΙΛΟΣ

Θύελλα Ραφήνας - Ερμής Ζωνιανών

Γ.Μπλάνας, Λαμιάς, Σερεμέτης (Μεσσηνίας)

ΠΑΟ Κρουσώνα - Αστέρας Βάρης

Γ.Μιχαηλίδης, Φλώτσιος, Σοφός (Βοιωτίας)

Μανδραϊκός - Α.Ο. Περιστερίου

Ν.Ρατσιάτος, Καραγεώργος, Νενεκούμης (Αργολίδας)

Ηλυσιακός - Κηφισιά

Ν.Ανούσος, Παυλέρου (Λακωνίας), Μανούρας (Τρικάλων)

Πανναξιακός - Άγιος Νικόλαος

Ε.Λαμπαδαρίου, Καλημέρης, Γιαννίκος (Πειραιά)

ΑΕΚ - Ηρόδοτος

Π.Λυμπούδης, Κούλα, Λιάρης (Μακεδονίας)

Περαμαϊκός - Τριγλία Ραφήνας

Α.Μπουμαρσόπουλος, Αναστασίου, Παπαδημητρίου (Λάρισας).

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Ουτε ενα ουτε δυο αλλα 21 τον αριθμο διαιτητές ωρισε η ΚΕΔ στα παιγνιδια της Γ εθνικής αφου το πρωτάθλημα εισέρχεται στην τελικη του πορεία .Παράλληλα απ αυτη την αγωνιστικη θα οριζονται και διαιτητές εκτος Κρητης στα ματς που θα γινονται στη μεγαλόνησο Ετσι την συναντηση Ατσαλένιου-Ιωνικου θα σφυρίξει ο Γιώργος Μάστακας απο την Θεσσαλονίκη ,την αναμετρηση του ΑΟΑΝΑ με την ΑΕΚ ο Δημητρης Γκοβέσης απο την Αρκαδία ενω στην Αθηνα θα βρεθει ο Μανώλης Σκουλάς (φωτο) απο το Βολο για το ματς των Τραχώνων με τον Κισσαμικό και ο Νικος Πουλημας απο την Κέρκυρα στον αγωνα Ελευσινας-Γιούχτα.

Λόγω του τριημέρου της Αποκριάς τα ματς θα γίνουν το Σάββατο (1/3) στις 15.00, εκτός από τα παιχνίδια Άγιος Νικόλαος-ΑΕΚ και Αχιλλέας Νεοκαισάρειας - Μαχητής Τερψιθέας που έχουν ώρα έναρξης τις 13.00 και 14.15 αντίστοιχα.

Παράλληλα, η μοναδική αναμέτρηση που θα διεξαχθεί την Κυριακή (2/3) είναι αυτή μεταξύ του Α.Ο. Περιστερίου και του Πανναξιακού που θα ξεκινήσει στις 13.30.

Αναλυτικά:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ Κοσμίου - Πανσερραϊκός

Σέζος, Ναλμπάντης, Πεντζερέτζης (Κιλκίς)

Άρης Ακροποτάμου - Διγενής Λακκώματος

Κοεμτζίδης, Καράμπουλας, Θεοδώρου (Πιερίας)

Έβρος Σουφλίου - Αγροτικός Αστέρας

Τσακαλίδης (Χαλκιδικής), Δηλγεράκης, Χατζηνάκος (Δράμας)

Εθνικός Ν. Αγιονερίου - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Γρατσάνης, Νταλούκας, Τζάνης (Τρικάλων)

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Κιλκισιακός

Μαστοροδήμος, Γκαρέλης, Καρακώστας (Λάρισας)

Ορφέας Ελευθερούπολης - Εθνικός Σιδηροκάστρου

Κυριαζίδης, Βασιλόπουλος (Έβρου), Μανάκης (Θράκης)

Δόξα Πετρούσας - Νέστος Χρυσούπολης

Καραντώνης, Κελεσίδης, Παπαδάκης (Ημαθίας)

Μουδανιά - Μακεδονικός

Μπουμαρσόπουλος, Νατσιούλας, Αναστασίου (Λάρισας)

 
2ος ΟΜΙΛΟΣ

Πυρσός Γρεβενών - Καμπανιακός

Μαλούτας, Παρασίου, Γιάντσης (Ημαθίας)

Εθνικός Φιλιππιάδας - Όλυμπος Κέρκυρας

Μαλλιώρας, Βογιαντζής (Καρδίτσας), Μανούρας (Τρικάλων)

Θεσπρωτός - Καστοριά

Δραγάτης (Ανατολικής Αττικής), Παπαδημητρίου, Θανασιάς (Ηπείρου)

Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δόξα Κρανούλας

Κουκουλάς, Λιάρης, Κούλα (Μακεδονίας)

Κάστορας - Οδυσσέας Κορδελιού

Μάντζιος, Κόλλιας, Αντωνίου (Ηπείρου)

Κοζάνη - Κεραυνός Θεσπρωτικού

Δροβατζήκας (Γρεβενών), Μανασής, Κωτούλας (Τρικάλων)

Πρέβεζα - Δόξα Πενταλόφου

Παπαδόπουλος, Γκοτσόπουλος, Κότσα (Αχαΐας)

 
3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τρίκαλα - Αχιλλέας Δομοκού

Μπαϊραμίδης, Παπαδόπουλος, Ιωαννίδης (Κοζάνης)

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας - Μαχητής Τερψιθέας

Κατής, Δημόπουλος (Φλώρινας), Νικηφορίδης (Κιλκίς)

Ρήγας Φεραίος - Νάουσα

Καρυοφίλλης, Ζησιμόπουλος, Κοτζαμανίδης (Πειραιά)

Λευκάδια - Χαλκίδα

Μηλιάδης, Παπαναστασίου, Ντόντης (Μακεδονίας)

Α.Ο. Καρδίτσας - Δωτιέας Αγιάς

Μυριούνης, Κεντζιόπουλος, Μπιντής (Καστοριάς)

Μακροχώρι - Λαμία

Κιοτζένης, Λάζαρης, Μηναδάκης (Καβάλας)

 
4ος ΟΜΙΛΟΣ

Κόρινθος - Α.Ε. Ερμιονίδας

Μουρτζάκης, Λιανδράκης, Τρουλινός (Ηρακλείου)

Αχαϊκή - Παναργειακός

Μιχαηλίδης, Φλώτσιος Ι., Φλώτσιος Θ. (Βοιωτίας)

Α.Ε. Καραϊσκάκης - Καλαμάτα

Τζήλος, Παπαδημητρίου, Καράμπουλας (Λάρισας)

Δόξα Ν. Μανωλάδας - Άρης Αιτωλικού

Κυριακόπουλος, Κορτέσης, Ταμαλής (Αθηνών)

Μεσσηνιακός - ΠΑΟ Βάρδας

Αντωνίου, Χαρίτος, Δόσης (Αθηνών)

Α.Ε. Μεσολογγίου - ΠΦΟ Πανόπουλου

Παπαγεωργίου, Σαρλής, Γαρδικιώτης (Άρτας)

Παναρκαδικός - Εθνικός Σαγέικων

Περράκης, Γεωργακόπουλος, Ρηγόπουλος (Αθηνών)

Πανναυπλιακός - Ατρόμητος Αχαΐας

Λάμπρου, Σπανός, Παντελάκης (Εύβοιας)


5ος ΟΜΙΛΟΣ

Εθνικός Αστέρας - Ατρόμητος Πειραιά

Αντωνίου, Γουργιώτης, Δουλγεράκης (Ανατολικής Αττικής)

Τράχωνες - Κισσαμικός

Σκουλάς, Πετρόπουλος, Κόκκαλης (Θεσσαλίας)

Πεύκη - Δόξα Βύρωνα

Μιάρης (Δωδεκανήσου), Μπούξμπαουμ (Ανατολικής Αττικής), Χαρισμανίδης (Δωδεκανήσου)

Ατσαλένιος - Ιωνικός

Μαστάκας, Πάτρας, Κατσικογιάννης (Μακεδονίας)

Πανελευσινιακός - Γιούχτας

Πουλήμας, Στόικος, Βλάσσης (Κέρκυρας)

Ρούβας - Προοδευτική

Αγγελάκης, Παπαδόπουλος, Νικολαΐδης (Μακεδονίας)


6ος ΟΜΙΛΟΣ

Ερμής Ζωνιανών - ΠΑΟ Κρουσώνα

Ψυχούλας, Φίλος, Πριόνας (Εύβοιας)

Θύελλα Ραφήνας - Μανδραϊκός

Γκριτζέπης, Δημογέροντας, Νίκα (Αρκαδίας)

Αστέρας Βάρης - Ηλυσιακός

Χρυσός, Μαραγκουδάκης, Κεζεμπόγλου (Χανίων)

Α.Ο. Περιστερίου - Πανναξιακός

Τζουανόπουλος, Σιδέρης, Οικονόμου (Αχαΐας)

Άγιος Νικόλαος - ΑΕΚ

Γκοβέσης, Χαραλαμπόπουλος, Τριανταφύλλου (Αρκαδίας)

Αιγάλεω - Τριγλία Ραφήνας

Σελίμος, Παλαμίδας, Παυλέρου (Λακωνίας)

Ηρόδοτος - Περαμαϊκός

Νεοφυτιάδης, Μπετσόγλου, Σεφέρης (Κορινθίας).

 
 
 

 

http://www.epo.gr/Default.aspx?a_id=44342

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Ο Γιώργος Μιχαηλίδης από την Βιωτία ( αξιωμστικός του Π.Ν ) θα σφυριξει το σπουδαιο ματς Χανίων-Προοδευτικης που ανοιγει την αυλαια της 14ης αγωνιστικης στην Γ εθνικής το Σάββατο Ακομη το ντέρμπυ Παναιγιαλειου-Μαγούλας θα βρεθει ο Μαριος Βισκαδούρος από το Ηράκλειο και στη αναμέτρηση Φωστήρα-Γλυφάδας ο Χανιώτης Γρηγόρης Χρυσός.

Αναλυτικά οι διαιτητές και οι βοηθοί:

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο (23/2)

15.00: Χανιά - Προοδευτική: Μιχαηλίδης Γεώργιος (Βοιωτίας), Δεληθοδωρής Κ. (Αθηνών), Σκούρας Θ. (Αθηνών)Γ.Σταυρουλάκης Ρεθύμνου ,Χ.Σωτηριάδης Λασηθίου Φ.Βιδάκης Ηρακλείου  

Κυριακή (24/2)

15.00: Ρούβας - Αχαρναϊκός: Λαμπαδαρίου Ελένη (Πειραιά), Γεωργακόπουλος Τ. (Πειραιά), Μαραγκουδάκης Ν. (Χανίων) Γ.Σταυρουλάκης Ρεθύμνου ,Θ Λιάγκος Λασηθίου

15.00: Καλαμάτα - Πανηλειακός: Ψυχούλας Δημήτριος (Εύβοιας), Φίλος Δ. (Εύβοιας), Τριανταφύλλου Κ. (Κορινθίας)Γ.Γκριτζέπης Αρκαδίας,Ι Νάσκος Αργολιδας

15.00: Παναιγιάλειος - Αστέρας Μαγούλας: Βισκαδούρος Μάριος (Ηρακλείου), Δασκαλάκης Ι. (Ηρακλείου), Λεωντακιανάκος Κ. (Αθηνών)Κ.Σχίζας Αθηνων ,Β Θεοδωρόπουλος Κορίνθου

15.00: Φωστήρας - Γλυφάδα: Χρυσός Γρηγόριος (Χανίων), Κρετσίμος Γ. (Δυτ. Αττικής), Γουργιώτης Κ. (Ανατολικής Αττικής)Ι.Παπάζογλου Αν Αττικης,Κ.Βασσάλος Αθηνων

Σημείωση: «α) Η ομάδα της ΠΑΕ ΕΠΙΣΚΟΠΗ δεν αγωνίζεται (ρεπό).
β) Ο αγώνας ΝΕΑ ΚΟΡΙΝΘΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ δεν θα διεξαχθεί λόγω παραίτησης της ΠΑΕ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ από το Πρωτάθλημα της FOOTBALL LEAGUE 2».

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή (24/2)

15.00: Εθνικός Σιδηροκάστρου - Βατανιακός: Κουναλάκης Γεώργιος (Ξάνθης), Μπακλατζής Χ. (Καβάλας), Ζήρδας Ά.(Δράμας)Κ.Κοτσάνης Δράμας Γ.Σκαφίδας Μακεδονίας ,

15.00: Κασσιόπη - Τίρναβος: Διώτης Κωνσταντίνος (Αιτ/νίας), Παρασκευάς Α.(Αιτ/νίας), Σιαμέτης Κ. (Ηπείρου)Κ.Τάσσης Αθηνων ,Κ.Μαζαράκης Κοζάνης

15.00: Δόξα Κρανούλας - Αιγινιακός: Πανυτσίδης Κωνσταντίνος (Κοζάνης), Παπαδόπουλος Χ. (Κοζάνης), Κεντζιόπουλος Σ. (Καστοριάς)Δ.Καρατέρπος Κοζάνης Κ.Πρωτοψάλτης Κέρκυρας

15.00: Απόλλων Καλαμαριάς - Οδυσσέας Κορδελιού: Γκαραγκάνης Ιωάννης (Πιερίας), Κωτούλας Ν. (Σερρών), Καμπούρης Β. (Σερρών)θ.Κετεσίδης Σερρών ,Α Χριστοδούλου Ημαθίας.

15.00: Αναγέννηση Καρδίτσας - Ζάκυνθος: Γκορτσίλας Ευστάθιος (Μακεδονίας), Παπακύπης Δ. (Μακεδονίας), Καραγιάννης Σ.(Φθιώτιδας)Δ.Παλιούρας Μακεδονίας Δ.Καραμανίδης Καστοριάς

Σημείωση: «Ο αγώνας ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ - ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ δεν θα διεξαχθεί μετά την παραίτηση της ΠΑΕ ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ από το Πρωτάθλημα της FOOTBALL LEAGUE 2».