Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Oι αγωνιστικές δοκιμασίες για τους Διαιτητές 3ης Κατηγορίας ακολουθούμενες από τρίωρη εκπαιδευτική διαδικασία, θα πραγματοποιηθούν ως εξής:

16/01 Θεσσαλονίκη

 Αγωνιστικές Δοκιμασίες  8:30πμ-11:30πμ Στάδιο Αμπελοκήπων / Μενεμένης

 Εκπαιδευτική Διαδικασία 12:30μμ-15:30μμ Σύνδεσμος Διαιτητών Θεσσαλονίκης

17/01 Αθήνα

Αγωνιστικές Δοκιμασίες  8:30πμ-11:30 Στάδιο Γαλατσίου

Εκπαιδευτική Διαδικασία-12:30μμ-15:30 Πολιτιστικό Κέντρο Γαλατσίου (Καμίνι)

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

https://www.epo.gr/media/files/REFEREES/ORISMOI_2019-20/ORISMOI_SL1/ref_SL_matchday_18.pdf

 

Αναλυτικά οι ορισμοί της αγωνιστικής:

Σάββατο 11/1

17:15 Βόλος-Ξάνθη:Γ. Κομίνης (Κολοσιώνης, Καλαμπόκης, 4ος Καλύτας, VAR: Κοτσάνης, Νικολακάκης)

 

19:30 Λάρισα-Άρης: Δ.Καραντώνης (Καρατζίκας, Καραγκιζόπουλος, 4ος Μαλούτας, VAR: Διαμαντόπουλος, Πετρόπουλος)

 

20:00 Παναιτωλικός-Ατρόμητος:Τ. Παπαπέτρου (Απτόσογλου, Πάγκαλος, 4ος Ζαμπάλας, VAR: Κουμπαράκης, Τσαμούρης)

 

Κυριακή 12/1

 

15:00 Αστέρας Τρίπολης-ΟΦΗ: Τ.Σιδηρόπουλος (Λ.Δημητριάδης, Κουρομπύλια, 4ος Ανδριανός, VAR: Γκορτσίλας, Σαμοΐλης)

 

17:15 Λαμία-Ολυμπιακός: Π.Τσαγκαράκης (Μπούξμπαουμ, Καρσιώτης, 4ος Βρέσκας, VAR: Σέζος, Τζιότζιος)

 

19:30 Παναθηναϊκός-Πανιώνιος: Π.Ζαχαριάδης (Πάτρας, Αϊνάλης, 4ος Αγγελάκης, VAR: Τζοβάρας, Κωνσταντίνου)

19:30 ΠΑΟΚ-ΑΕΚ: Γκρίνφελντ (Χασάν, Γιαρκόνι, 4ος Μανούχος, VAR: Ρέινσρεϊμπερ, Κωσταράς)

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΑΞΙΩΜΑΤΟΥΧΟΙ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ 2020 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΠΟ (ΕΤΟΣ) Σιδηρόπουλος Αναστάσιος Elite 2011 Παπαπέτρου Αναστάσιος Second 2016 Κομίνης Γεώργιος Second 2016 Παπαδόπουλος Ιωάννης Third 2017 Tζήλος Αθανάσιος Third 2019 Σκουλάς Εμμανουήλ Third 2019 Διαμαντόπουλος Αριστοτέλης Third 2019

ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΠΟ (ΕΤΟΣ) Κωσταράς Πολυχρόνης 2014 Δημητριάδης Λάζαρος 2013 Πετρόπουλος Τρύφων 2016 Ακρίβος Χρήστος 2008 Αλεξέας Ηλίας 2012 Κoula Chasan 2015 Νικολαΐδης Κων/νος 2019 Buxbaum Reinhard 2019 Απτόσογλου Ιορδάνης 2019 Νικολακάκης Βασίλειος 2019

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΠΟ (ΕΤΟΣ) Αντωνίου Ελένη First 2014 Τσιοφλίκη Ανδρομάχη Third 2016 Δεληγιάννη Αλεξάνδρα ΝΕΟΣ

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΠΟ (ΕΤΟΣ) Κουρομπύλια Χρύσα 2008 Κομισοπούλου Γεωργία 2017 Δέτση Μαρία 2019 Παπαδοπούλου Ζωή 2019

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΑΛΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΠΟ (ΕΤΟΣ) Χριστοδουλής Βασίλειος First 2013 Αδαμόπουλος Αντώνιος Third 2017 Ντάλλας Παναγιώτης Third 2019

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΜΜΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΠΟ (ΕΤΟΣ) Φίτσας Βασίλειος NEOΣ Φίτσας Γεώργιος ΝΕΟΣ