Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

ΠΕΡΑ από το ανυπαρκτο πεναλτυ που κατελογησε  ο Αθηναιος διαιτητης Αγγελος Μπακογιάννης στον αγωνα του Ηρακλή-Ψαχνών με την Σπάρτη και το οποιο εδειξαν οι τηλεορασεις και προβαλαν με βιντεο και τα σαιτ ,το γεγονός που πρέπει να απασχολησει τους υπευθυνους της ΚΕΔ είναι πως το μέλος που οριζει τους διαιτητες στον Γ και Δ ομιλο της Γ Εθνικης Χρήστος Γενναιος ΩΡΙΣΕ ΜΕΣΑ σ ένα μηνα ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ  και κατά συμπτωση σε ισαριθμα εκτος εδρας παιγνιδια της Λακωνικης ομαδας τον παραπανω διαιτητή

Κι είναι προκληση και τον αφηνει εκτεθειμενο αν ληφθει υποψν ότι από τον πινακα της Γ εθνικής και μονο από τις τεσσερεις ΕΠΣ Αθηνας Πειραια Δυτ και Ανατολικη Αττικη ειχε στην διαθεση του 32 διαιτητές ,εμεις λεμε αντε τους μισους ,και βρηκε να βαλει στην Μυτιληνη στις 4 Οκτωβριου Αιολικος –Σπαρτη 0-1 και στις 15 Νοεμβριου παλι τον Μπακογιαννη στο Ψαχνα-Σπάρτη 0-2

Στη συναντηση της Μυτιληνης οι του Αιολικου διαμαρτυρηθηκαν εντονα για μη καταλογισμο πεναλτυ στις καθυστερησεις σε ανατροπη του Λιμα από τον Σιώπη και παροτι διεκοπη το ματς για 4λεπτο ο Γενναιος τον ξαναβαλε και σ άλλο αγωνα εκτος εδρας της Σπάρτης και εκτεθηκε ανεπανόρθωτα με το ανυπαρκτο πεναλτυ που εδωσε

Ήταν το 20 ο λεπτό της αναμέτρησης όταν ο επιθετικός του ΑΟ Σπάρτης βγήκε μόνος του απέναντι στο τερματοφύλακα του Ηρακλή Ψαχνών. Ο τερματοφύλακας Κουμής όμως προλαβαίνει και μπλοκάρει τη μπάλα και ο επιθετικός Ραχίμ πηδάει από πάνω του.

Η φάση όχι μόνο δεν τελείωσε εκεί, αλλά ο διαιτητής Μπακογιάννης του συνδέσμου Αθηνών, έδωσε πέναλτι και απέβαλλε τον τερματοφύλακα της ομάδας της Εύβοιας.Βλεποντσς τη φαση στο βιντεο ηταν περα των αλλων και επαναληψη(ο γκολκηπερ βγηκε πολύ εξω από την εστια του) και απεκτουσε ) αλλα που να τολμησει να την δωσει